Ortodonti Nedir

Denttera Diş Sağlığı Kliniği 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan şubemiz diş sorunu olan 7’den 70’e herkese kapılarını açmaktadır. Ankara diş kliniği olarak, diş çekimi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş sağlığı ve protez diş yapımı gibi konularda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Denttera Ankara Diş Kliniği, Ortodonti tedavisinde profesyonel ekibiyle birlikte tüm diş sorunlarınıza çözüm aramaktadır. Ortodonti çene kemiği ve dişlerin malokluzyonlarının tedavisi ile ilgilenen diş hekimliğinin uzmanlık dalıdır. Ortodonti ana bilim dalından uzmanlık derecesini alan diş hekimlerine ortodontist denir. Ortodonti dişlerin ve çene kemiğinin yapısal bozukluklarını ve çapraşıklıklarını teşhis ve tedavisinde rol alır. Ortodontik tedavi halk arasında diş teli tedavisi olarak da bilinir. Dişlerin düzgün sıralanması estetik gereksinimlerin yanı sıra genel sağlık üzerinde de büyük etkilere sahiptir. Ortodonti tedavisi için Dentterra Diş Kliniğini tercih edebilirsiniz.

Denttera diş kliniğimizde bulunan tüm hekimlerimiz sizlere profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Kliniğimizden Ortodonti tedavisinden yararlanmak için telefon numaralarımız 0539 436 75990312 466 7599 Açık adresimiz Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, Ankara, Çankaya 06510 Konum linkimiz için tıklayın.