Kanal Tedavisi Ne Kadar Sürer

Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan şubemiz diş sorunu olan 7’den 70’e herkese kapılarını açmaktadır. Ankara diş kliniği olarak, diş çekimi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş sağlığı ve protez diş yapımı gibi konularda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Denttera Ankara Diş Kliniği, kanal tedavisinde uzman hekimleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Kanal tedavisine önce mutlaka röntgen filmi ile köklerin ve kanalların durumu incelenir ve dişin kanal tedavisi için uygun olup olmadığı belirlenir. Tedaviye başlamadan önce tedavi edilecek diş lokal anestezi ile uyuşturulur. Dişte tam anestezi sağlandıktan sonra önce etken ortadan kaldırılır. Örneğin çürük varsa temizlenir veya derin dolgular varsa çıkarılır. Ortalama bir kanal tedavisi yaklaşık olarak 30 ila 90 dakika arasında sürebilir. Bazı vakalarda örneğin, bir enfeksiyon varsa, diş hekimi dişi temizlemek için içeri ilaç koyacağı için dişi kapatmadan önce bir hafta beklenir.

Denttera diş kliniğimizde bulunan tüm hekimlerimiz sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Kanal tedavisi için gerekli tüm işlemler titizlikle yapılmaktadır. Telefon numaralarımız 0539 436 75990312 466 7599 Açık adresimiz Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, Ankara, Çankaya 06510 Konum linkimiz için tıklayın.