Kanal Tedavisi Fiyatları

Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan şubemiz diş sorunu olan 7’den 70’e herkese kapılarını açmaktadır. Ankara diş kliniği olarak, diş çekimi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş sağlığı ve protez diş yapımı gibi konularda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Denttera Ankara Diş Kliniği, kanal tedavisinde uzman hekimleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Ankara, Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sizlere sunduğu avantajlar, güler yüz ve samimiyet ile Ankara’da en iyi diş hastanesi olmaya adaydır. Kanal tedavisinin çekimden başka alternatifi yoktur. Kendiliğinden başlayan şiddetli ve uzun süreli ağrılar, diş kökünde lezyon ve apse, sıcak veya soğuk uyaranlar sonucu başlayan ve uzun süre devam eden ağrılar pulpa hasarının belirtileri olabilir. En iyi sonucu Denttera Diş Kliniğinde alabilirsiniz.

Denttera diş kliniğimizde bulunan tüm hekimlerimiz sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Diş kanal tedavisi ücreti yapılan işleme göre değişiklik göstermektedir. Uzman hekiminizin detaylı kontrolü sağlandıktan sonra gerekli işlem belirlenir. Telefon numaralarımız 0539 436 75990312 466 7599 Açık adresimiz Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, Ankara, Çankaya 06510 Konum linkimiz için tıklayın.