Endodonti Nedir

Denttera Diş Sağlığı Kliniği 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan şubemiz diş sorunu olan 7’den 70’e herkese kapılarını açmaktadır. Ankara diş kliniği olarak, diş çekimi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş sağlığı ve protez diş yapımı gibi konularda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Denttera Ankara Diş Kliniği, Endodonti tedavisinde profesyonel ekibiyle birlikte tüm diş sorunlarınıza çözüm aramaktadır. Kanal tedavisi veya Endodontik tedavinin amacı, dişin kök kanallarına bulunan bakterileri ve enfeksiyonu ortadan kaldırmak ve daha fazla ağrıyı ve hasarı önlemek için kök kanallarını doldurmaktır. Denttera, endodonti tedavisinde size titizlikle ve profesyonel hizmet sağlamaktadır. Endodontik tedavisi için Dentterra Diş Kliniğini tercih edebilirsiniz.

Denttera diş kliniğimizde bulunan tüm hekimlerimiz sizlere profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Kliniğimizden Endodonti ( Kanal Tedavisi ) tedavisinden yararlanmak için telefon numaralarımız 0539 436 75990312 466 7599 Açık adresimiz Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, Ankara, Çankaya 06510 Konum linkimiz için tıklayın.