Diş Kanal Tedavisi

Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan şubemiz diş sorunu olan 7’den 70’e herkese kapılarını açmaktadır. Ankara diş kliniği olarak, diş çekimi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş sağlığı ve protez diş yapımı gibi konularda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Denttera Ankara Diş Kliniği, kanal tedavisinde uzman hekimleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Kanal tedavisi veya Endodontik tedavinin amacı, dişin kök kanallarına bulunan bakterileri ve enfeksiyonu ortadan kaldırmak ve daha fazla ağrıyı ve hasarı önlemek için kök kanallarını doldurmaktır. Kanal tedavisi dişin sinir ve damar demetinin yani pulpasının zarar gördüğü, canlılığını yitirdiği veya ileride zarar göreceği durumlarda tedavi uygulanır. Bu gibi durumlarda kanal tedavisi gereklidir. En iyi sonucu Denttera Diş Kliniğinde alabilirsiniz.

Denttera diş kliniğimizde bulunan tüm hekimlerimiz sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Diş kanal tedavisi için sizleri kliniğimizde görmekten memnun kalırız. Telefon numaralarımız 0539 436 75990312 466 7599 Açık adresimiz Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, Ankara, Çankaya 06510 Konum linkimiz için tıklayın.