Diş Eti Şişmesi Nasıl Geçer

Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan şubemiz diş sorunu olan 7’den 70’e herkese kapılarını açmaktadır. Ankara diş kliniği olarak, diş çekimi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş sağlığı ve protez diş yapımı gibi konularda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Denttera Ankara Diş Kliniği, dişiniz ile alakalı sağlık sorunlarını gidermek için de sizlere hizmet vermektedir. Dişte oluşan diş eti şişmesi, diş iltihabı kaynaklı ya da farklı nedenlere bağlı olarak diş etlerinde görülen şişliklerdir. Diş eti şişmesinin ortaya çıkış nedenleri arasında ise ağız bakımında yetersiz kalınması ve dişlerin düzenli olarak fırçalanmaması yer alır. Diş eti şişmesinin giderilmesi için en iyi tedavi yöntemini Dentterra Diş Kliniğinden alabilirsiniz.

Denttera diş kliniğimizde bulunan tüm hekimlerimiz sizlere profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Diş eti şişmesi, diş etlerinin derinlemesine temizlenmesi ile geçer. Kliniğimizde diş eti şişmesi tedavisinden yararlanmak için sizleri kliniğimize bekliyoruz. Telefon numaralarımız 0539 436 75990312 466 7599 Açık adresimiz Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, Ankara, Çankaya 06510 Konum linkimiz için tıklayın.