Diş Eti Kanaması Nasıl Geçer

Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan şubemiz diş sorunu olan 7’den 70’e herkese kapılarını açmaktadır. Ankara diş kliniği olarak, diş çekimi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş sağlığı ve protez diş yapımı gibi konularda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Denttera Ankara Diş Kliniği, dişiniz ile alakalı sağlık sorunlarını gidermek için de sizlere hizmet vermektedir. Diş eti kanaması, dişler ve diş etleri düzenli fırçalanmaz ise, bakteri plakları oluşur ve buda diş etinde iltihaba ve kanamaya neden olur. Ağız ve diş eti temizliği diş eti kanamalarının tedavisinin ilk adımıdır. Profesyonel temizlik için yılda iki kez diş hekimine gitmeniz gerekmektedir. Denttera Diş Kliniği size diş eti kanamasını iyileştirmek için yardımcı olacaktır. Diş eti kanamasının giderilmesi için en iyi tedavi yöntemini Dentterra Diş Kliniğinden alabilirsiniz.

Denttera diş kliniğimizde bulunan tüm hekimlerimiz sizlere profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Diş eti kanaması, dişlerinizi doğru fırçalamanız ile geçecektir. Kliniğimizden diş eti kanaması tedavisinden yararlanmak için telefon numaralarımız 0539 436 75990312 466 7599 Açık adresimiz Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, Ankara, Çankaya 06510 Konum linkimiz için tıklayın.