Diş Eti Çekilmesi Nedir

Denttera Diş Sağlığı Kliniği 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan şubemiz diş sorunu olan 7’den 70’e herkese kapılarını açmaktadır. Ankara diş kliniği olarak, diş çekimi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş sağlığı ve protez diş yapımı gibi konularda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Denttera Ankara Diş Kliniği, dişiniz ile alakalı sağlık sorunlarını gidermek için sizlere hizmet vermektedir. Diş eti çekilmesi, Dişi çevreleyen dokularda çekilme, diş etinin çekilerek kök yüzeyinin ortaya çıkmasıdır. Bu hastalık çok farklı sebeplerle ortaya çıkmaktadır ve altta yatan sebep araştırıldıktan sonra uygun tedavi yapılır. Çekilmesinin sebepleri yanlış veya sert fırçalama, diş kaşıma gibi bir takım alışkanlıklar, kötü yapılmış protez/dolgular olabildiği gibi diş eti iltihabı sebebiyle de olabilmektedir. Denttera Diş Kliniği size diş eti çekilmesini iyileştirmek için yardımcı olacaktır. Diş eti çekilmesinin giderilmesi için en iyi tedavi yöntemini Dentterra Diş Kliniğinden alabilirsiniz.

Denttera diş kliniğimizde bulunan tüm hekimlerimiz sizlere profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Diş eti çekilmesinin, tedavisi için öncelikle altta yatan sebebi öğrenmek gerekir. Örneğin sebebi hatalı fırçalama ise, öncelikle fırçalama şekli düzeltilmelidir sonra diş eti çekilmesi tedavisi uygulanır. Kliniğimizden diş eti kanaması tedavisinden yararlanmak için telefon numaralarımız 0539 436 75990312 466 7599 Açık adresimiz Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, Ankara, Çankaya 06510 Konum linkimiz için tıklayın.