Diş Eti Ameliyatı

Denttera Diş Sağlığı Kliniği 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan şubemiz diş sorunu olan 7’den 70’e herkese kapılarını açmaktadır. Ankara diş kliniği olarak, diş çekimi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş sağlığı ve protez diş yapımı gibi konularda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Denttera Ankara Diş Kliniği, diş eti ameliyatında da önde gelen bir diş kliniğidir. Diş eti ameliyatında profesyonel ekibiyle birlikte tüm diş sorunlarınıza çözüm aramaktadır. Diş eti ameliyatı; ağız bakımının yanlış ve yetersiz yapılması, kalıtımsal sebepler ve dış görünümde meydana gelen çeşitli diş eti hastalıkları nedeniyle yapılır. Bu diş eti rahatsızlıklarının seviyesine ve çeşidine göre farklı tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi diş eti ameliyatıdır. En iyi tedavi yöntemini Dentterra Diş Kliniğinden alabilirsiniz.

Denttera diş kliniğimizde bulunan tüm hekimlerimiz sizlere profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Kliniğimizden diş eti ameliyatından yararlanmak için telefon numaralarımız 0539 436 75990312 466 7599 Açık adresimiz Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, Ankara, Çankaya 06510 Konum linkimiz için tıklayın.