Denttera İmplant Fiyatları

Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan şubemiz diş sorunu olan 7’den 70’e herkese kapılarını açmaktadır. Ankara diş kliniği olarak, diş çekimi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş sağlığı ve protez diş yapımı gibi konularda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Ankara, Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sizlere sunduğu avantajlar, güler yüz ve samimiyet ile Ankara’da en iyi diş hastanesi olmaya adaydır. Günümüzde diş eksikliklerinin tedavisi için kullanılan en güncel yöntem dental implantlardır. Hastalarımız için çiğneme ve estetik açısından dişlerinizin kesilmesine gerek kalmadan eksik dişlerinizi tamamlıyoruz.

Denttera diş kliniğimizde bulunan tüm hekimlerimiz sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. İmplant tedavisinin ücreti, kullanılan implant markasına göre değişmektedir. Günümüzde artan marka sayısına bağlı olarak, güvenilir ve ekonomik seçenekler de bulunmaktadır. İmplantın markası, üst yapısı, protezin türü, kemiğin durumu ve benzer birçok etken implant ücretlerini doğrudan etkiler. Telefon numaralarımız 0539 436 75990312 466 7599 Açık adresimiz Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, Ankara, Çankaya 06510 Konum linkimiz için tıklayın.