Denttera Diş Teli Fiyatları

Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan şubemiz diş sorunu olan 7’den 70’e herkese kapılarını açmaktadır. Ankara diş kliniği olarak, diş çekimi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş sağlığı ve protez diş yapımı gibi konularda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Ankara, Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sizlere sunduğu avantajlar, güler yüz ve samimiyet ile Ankara’da en iyi diş hastanesi olmaya adaydır. Ortodonti tedavilerimiz özenle ve titizlikle yapılmaktadır. Doğru tedavi yöntemini seçmek için doğru teşhis gerekir. Doğru tedavi yöntemini seçmek için doğru teşhis gerekir. Ortodontik anomalilerin belirlenmesinde fiziki muayenenin yanı sıra farklı röntgen filmler alınarak ölçümler yapılır. Yapılan bu ölçümler sonucu problemin iskletsel mı dişsel mı olduğuna, iskeletsel ise hangi kemiklerden kaynaklı problem olduğuna karar verilir. Problem belirlendikten sonra hastanın beklentileri ve uyumu da dikkate alınarak doğru tedavi yöntemi seçilir.

Denttera diş kliniğimizde bulunan tüm hekimlerimiz sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Ortodontik tedavi ücreti anomaliye, tedavi yöntemine, hastanın yaşına göre değişmektedir. Tedavi ücreti ancak detaylı muayeneden sonra belirlenebilir. Telefon numaralarımız 0539 436 75990312 466 7599 Açık adresimiz Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, Ankara, Çankaya 06510 Konum linkimiz için tıklayın.