Çocuk Diş Doktoru Ankara

Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan şubemiz diş sorunu olan 7’den 70’e herkese kapılarını açmaktadır. Ankara diş kliniği olarak, diş çekimi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş sağlığı ve protez diş yapımı gibi konularda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Ankara, Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sizlere sunduğu avantajlar, güler yüz ve samimiyet ile Ankara’da en iyi diş hastanesi olmaya adaydır. Çocuk Diş Hekimliği ile de sizlere hizmet vermektedir. Çocuk hastalarda gerçekleştirilen diş tedavileri; süt diş çekimini, süt dişi ve daimi diş dolgu ve kanal tedavilerini, dişlerde meydana gelen travmatik yaralanmaların yönetimini, fissür örtücüleri ve erken süt dişi kayıplarında yer tutucu uygulamalarını kapsamaktadır. Çocuğunuzun diş hastalıklarının giderilmesi için en iyi sonucu Denttera Diş Kliniğinde alabilirsiniz.

Denttera diş kliniğimizde bulunan uzman çocuk diş hekimimiz çocuklarda davranış yönlendirme teknikleri, fissür örtücü ve flor uygulamaları, süt ve daimi dişlerin restoratif ve endodontik tedavilerini, kooperasyon problemi olan çocukların genel anestezi ve sedasyon altında dental tedavilerini gerçekleştirmektedir. İhtiyacınız olan tedavi biçimi için sizleri kliniğimizde görmekten onur duyarız. Telefon numaralarımız 0539 436 75990312 466 7599 Açık adresimiz Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, Ankara, Çankaya 06510 Konum linkimiz için tıklayın.