Ankara Diş Cerrahisi

Ankara Diş Cerrahisi 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan şubemiz diş sorunu olan 7’den 70’e herkese kapılarını açmaktadır. Ankara diş kliniği olarak, diş çekimi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş sağlığı ve protez diş yapımı gibi konularda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Ankara Diş Cerrahisi, tüm diş tedavilerinde uzman ekibiyle birlikte diş sorunlarınıza çözüm aramaktadır. Ankara Diş Cerrahisi alanında önde gelen bir diş kliniğidir. Denttera Ankara Diş Cerrahisi ağız, diş ve çene cerrahisi minör ve majör ameliyatlar olarak ikiyi ayrılır. Ankara diş kliniğimizde minor cerrahi operasyonlar yapılmaktadır. Diş çekimi, 20 yaş diş çekimi, dudak bağı operasyonu ve apikal rezeksiyon gibi diş sorunlarının cerrahi müdahaleleri Ankara Diş Cerrahisi olarak hastalarımıza sağlamaktayız.

Ankara diş cerrahisinde bulunan tüm hekimlerimiz sizlere profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Kliniğimizdeki tedavilerden yararlanmak için telefon numaralarımız 0539 436 75990312 466 7599 Açık adresimiz Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, Ankara, Çankaya 06510 Konum linkimiz için tıklayın.