Ankara Çocuk Diş Tedavisi

Denttera Diş Kliniği, 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan şubemiz diş sorunu olan 7’den 70’e herkese kapılarını açmaktadır. Ankara diş kliniği olarak, diş çekimi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş sağlığı ve protez diş yapımı gibi konularda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Ankara çocuk diş tedavisi için Denttera Diş Kliniğinden faydalanabilirsiniz. Diş hekimlerimiz her türlü diş sorununu gidermek için tedavi uygulamaktadır. Denttera Ağız ve Diş Kliniği, Çocuk Diş Hekimliği veya Pedodonti 0-14 yaş arası çocuk ağız ve diş sağlığı ve çocuk diş tedavisi ile ilgilenen diş hekimliği bilim dalıdır. Çocuk diş tedavisinde önde gelen bir diş kliniğidir. Diş hekimlerimiz, hekim ve çocuk hasta arasındaki kurulan iletişim ve güven bağı ile çocukta meydana gelebilecek dental kaygı gibi problemlerin önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Ankara çocuk diş tedavisi için kliniğimizde bulunan tüm uzman hekimlerimiz sizlere profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Kliniğimizdeki tedavilerden yararlanmak için telefon numaralarımız 0539 436 75990312 466 7599 Açık adresimiz Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, Ankara, Çankaya 06510 Konum linkimiz için tıklayın.